HERRER | DAMER | |||||||||||
Navn | Hold | Kegler | Serie | Snit | Navn | Hold | Kegler | Serie | Snit | |||
Daniel Erichsen | Balvenie Whisky Team | 5.172 | 23 | 224,9 | Patriciamay Delany | De Skøre | 4.646 | 21 | 221,2 | |||
John Vangsfeldt | Hanstik | 4.302 | 20 | 215,1 | Yvonne Nielsen | The Rookies | 3.235 | 15 | 215,7 | |||
Henning Pedersen | Team Holm | 2.783 | 13 | 214,1 | Katrine Juncker | Centertøserne | 3.416 | 16 | 213,5 | |||
Frank Aggergaard | Keglebanden | 3.848 | 18 | 213,8 | Sonja Larsen | Surprice | 2.973 | 14 | 212,4 | |||
Randy Linnig | Stadig Med | 5.069 | 24 | 211,2 | Annette Bruun Rasmus | Sisu Mix 2 | 4.163 | 20 | 208,2 | |||
Bjarne Petersen | Knopperne | 4.646 | 22 | 211,2 | Jonna Holm | Tudserne | 3.953 | 19 | 208,1 | |||
Kurt Madsen | Team Holm | 3.799 | 18 | 211,1 | Susanne Andersen | De Små Grå | 4.327 | 21 | 206,0 | |||
Flemming Odvig | Keglebanden | 4.971 | 24 | 207,1 | Helle Meinhardt | Mandarinerne | 3.680 | 18 | 204,4 | |||
Rene Lund Olsen | Tudserne | 2.467 | 12 | 205,6 | Lena Miltoft | De Skøre | 4.038 | 20 | 201,9 | |||
Thomas Guldager | The Rookies | 3.493 | 17 | 205,5 | Joan Linnig | Det Hvide Snit | 3.995 | 20 | 199,8 | |||
Ivar Sørensen | Team Ingen Kvaler | 4.068 | 20 | 203,4 | Mette Møller | Hunstik | 3.592 | 18 | 199,6 | |||
Dennis Larsen | Surprice | 2.816 | 14 | 201,1 | Dorthe Rasmussen | Det Hvide Snit | 4.571 | 23 | 198,7 | |||
Jesper Rasmussen | Det Hvide Snit | 4.002 | 20 | 200,1 | Ulla Milsted | Rejseholdet | 2.781 | 14 | 198,6 | |||
Preben Seerup | Udkants Rødderne | 3.659 | 19 | 192,6 | Bente Makhom | Stadig Med | 4.132 | 21 | 196,8 | |||
Kurt Lasota | Fadbamserne | 2.287 | 12 | 190,6 | Karin Redke | Surprice | 2.556 | 13 | 196,6 | |||
Knud Olesen | Hanstik | 2.269 | 12 | 189,1 | Lone Rasmussen | Hunstik | 3.912 | 20 | 195,6 | |||
Jeser B. Sørensen | De Små Grå | 1.280 | 6 | 213,3 | Betina Jensen | The Rookies | 4.693 | 24 | 195,5 | |||
Verner Kruse | The Strikers | 638 | 3 | 212,7 | Pia Vig | De Dårlige Undskyldnin | 2.111 | 10 | 211,1 | |||
Jørgen A. Frederiksen | Tudserne | 2.086 | 10 | 208,6 | Hanne Larsen | Mandarinerne | 1.263 | 6 | 210,5 | |||
Michael Mandrup | Krykhusarerne | 2.251 | 11 | 204,6 | Simone Hansen | Centertøserne | 830 | 4 | 207,5 | |||
Ib Johansen | Udkants Rødderne | 1.374 | 7 | 196,3 | Marianne Persson | Rejseholdet | 615 | 3 | 205,0 | |||
Lars Henriksen | Team Fauer | 552 | 3 | 184,0 | Karina Bakke Jørgense | Balvenie Whisky Team | 611 | 3 | 203,7 | |||
Jan Hansen | Udkants Rødderne | 535 | 3 | 178,3 | Jannie Persson | Rejseholdet | 1.627 | 8 | 203,4 | |||
Andreas B. Lagoni | Balvenie Whisky Team | 1.025 | 7 | 146,4 | Dorthe Jørgensen | Stadig Med | 605 | 3 | 201,7 | |||
Liselotte Dahl | Krykhusarerne | 2.005 | 10 | 200,5 | ||||||||
Heidi Lund | Rejseholdet | 1.799 | 9 | 199,9 | ||||||||
HanneToft | Fadbamserne | 1.187 | 6 | 197,8 | ||||||||
Aina Thomsen | Mandarinerne | 584 | 3 | 194,7 | ||||||||
Jette Juul | Hunstik | 1.136 | 6 | 189,3 | ||||||||
Anne Pedersen | Hunstik | 1.100 | 6 | 183,3 | ||||||||